SENIOR FULLSTACK PROGRAMÁTOR s Java - Spring + JS - Angular

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 500 €
Ref. Č.
1-16-34546

Do Švajčiarskej nadnárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti poistenia a bankovníctva hľadáme Senior Fullstack programátora, Špecialistu, ktorý by sa rád podieľal na technickom vedení menšieho tímu.

Náplň práce:

  • vývoj enterprise riešení v rámci Java+JS
  • spolupráca s Data tímom na vývoji už rozbehnutých projektov, ale aj na vývoji v rámci prototypového projektu, spolupráca pri zbere dát
  • vývoj nových aspektov v aplikáciách na základe vyzbieraných dát
  • možnosť nasadzovať aplikácie na Cloud
  • práca v agilnom, menšom tíme
  • technické smerovanie tímu, prerozdeľovanie taskov, riešenie tažších technických úloh
  • techstack: Java, Spring, JavaScript, Angular, React, UI, Cloud, Azure, NodeJS, SOAP, REST, JSON, XML, Puppet, Chef, Maven, Jenkins, JIRA
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilá znalosť s Java programovaním (Spring výhodou)
  • pokročilá znalosť s JavaScript programovaním (Angular výhodou)
  • pokročilá a komunikatívna znalosť anglického jazyka - B2
Benefity
  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty