Senior Front-End Developer for Smart Buildings

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 2 800 €
Ref. Č.
1-16-35085

Do globálnej spoločnosti, ktorá vyvíja špičkový software pre oblasti automatizácie, dopravy, energetiky, a telco, hľadáme Frontend programátorov, ktorí budú pracovať na AI riešeniach v rámci Smart Buildings projektov/Digital Twin.

Náplň práce:

  • vývoj s JavaScript, Angular, TypeScript
  • implementácia na Cloud
  • práca na AI projekte v rámci Smart Buildings projektov- Digital Twin
  • práca v malom tíme na báze SCRUM- Safe
  • kooperácia s inými tímami z rôznych krajín, najmä Švajčiarsko a Nemecko
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • skúsenosti s vývojom FE riešení- Angular, TypeScript
  • znalosť HTML, CSS, SpringBoot
  • schopnosť profesionálne komunikovať v anglickom jazyku
Benefity

Benefity:

  • 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
  • 3 dni sick days
  • flexibilná pracovná doba
  • tréningový a rozvojový program
  • referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 eur)
  • doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Cafeteria - program benefitov