JUNIOR SOLUTION ARCHITEKT pre OFFICE365 migrácie

Lokalita
Typ kontraktu
fulltime
Mzda
2 000 - 2 500 €
Uverejnené
Ref. Č.
1-10-34197
Popis práce

Pre nemeckú globálnu IT spoločnosť hľadáme šikovného Solution Architekta pre Office365, ktorý bude kľúčovým zamestnancom pre nový, začínajúci IT projekt.

Náplň práce:

  • End-to-End práca na projektoch v rámci Office365 migrácii
  • zaúčanie, rozvíjanie sa a podieľanie sa na Microsoft Azure riešeniach
  • point of contact pre zákazníka, preberanie technických špecifikácii, plánovanie, dohliadanie nad projektom
  • práca v agilnom tíme na novom globálnom projekte v rámci Digitalizácie
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • aspoň 2 roky skúsenosti s Office365 migráciami
  • celkovo dobrá znalosť ohľadom Microsoft produktov a riešení
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka

Benefity spoločnosti sú v procese výberu, nakoľko sa jedná o nový IT projekt/divíziu.

Benefity budú zahŕňať široké spektrum finančných aj nefinančných výhod nakoľko sa jedná o globálnu spoločnosť s dlhoročným zázemím.

Téma benefitoov je zároveň otvorená preferenciám kandidáta.

Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search