Senior Business Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-36259

Hľadáme biznis analytikov pre projekt Subledger, ktorí uplatnia svoje vedomosti z IT sveta a finančnej oblasti.

Náplň práce:

  • transformácia účtovných požiadaviek na IT požiadavky
  • zadávanie výkazov na základe dátového modelu SAP FPSL
  • rokovania o obchodných požiadavkách
  • konfigurácia SAP FPSL systému
  • podpora vývoja automatizovaných testovacích prípadov
  • využívanie agilnej metodiky
  • mapovanie procesov
  • komunikácia a znalosť IT systémov
Požiadavky

Požiadavky:

  • 3 roky skúseností s projektmi z oblasti bankingu a accountningu
  • skúsenosti s IT projektmi, Subledger v ideálnom prípade
  • predošlé skúsenosti s bankovnictvom/poistovnictvom
  • anglický jazyk na profesionálnej úrovni – B2
Benefity
  • home office
  • 5 dní voľna navyše
  • 6 sick days
  • príspevok na MHD
  • Multisport karta
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť