APLIKAČNÝ INŽINIER pre projekty v rámci automatizácie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 500 €
Ref. Č.
1-10-33388

Do slovenskej spoločnosti s dlhoročným zázemím a modernou architektúrou hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem preklopiť viaceré procesy do automatizácie.

Náplň práce:

  • administrácia, podpora, automatizácie procesov v interných aplikáciách
  • návrh nových riešení a postupov na zvýšenie efektivity
  • možnosť podieľať sa na architektúre nových projektov
  • komplexne analyzovať technické problémy a navrhovať monitoring
  • komplexné riešenie a návrh, proaktívny a iniciatívny prístup, práca v tíme
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • skúsenosť s programovaním (Java alebo Python), alebo veľmi pokročilá znalosť s jedným zo skriptovacích jazykov
  • skúsenosť s automatizáciou procesov
  • technickú znalosť anglického jazyka (B1)
Benefity
  • 5 dní dovolenky nadrámec
  • plne preplácané stravné lístky + iné finančné benefity
  • flexibilný pracovný čas + home office
  • parkovanie na pracovisku
  • relaxačné benefity (masáže na pracovisku)