SQL Špecialista Reportingu

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 000 €
Ref. Č.
1-10-33618

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme SAP Aplikačného inžiniera, ktorý má skúsenosť s reportingovými nástrojmi, a chce sa kariérne posunúť na vyššiu pozíciu.

Náplň práce:

  • vytváranie reportov na báze SAP S/4 HANA
  • dizajn a implementácia v SAP Design Studio/Analysis for Office/SAP Analytics Cloud
  • spolupráca s finančným tímom na definovaní reportingových požiadaviek
  • preklad biznisových požiadaviek do funkčných riešení na báze IT štandardov
  • dokumentácia, podpora
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilú znalosť SQL
  • ochotu učiť sa novým technológiám (S/4 HANA, SAP Analytics Cloud/Fiori/SAP Design Studio)
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka
Benefity
  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty