RUBY ON RAILS PROGRAMÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 3 200 €
Ref. Č.
1-10-33884

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Ruby on Rails programátora, ktorý sa stane súčasťou medicínskych projektov pre Švajčiarsko.

Náplň práce:

  • vývoj v Ruby on Rails 5 na exkluzívnom projekte pre Švajčiarskeho zákazníka
  • práca s GraphQL, REST, SQL, ActiveMQ, Nokogiri
  • integrácia viacerých systémov v medicínskej oblasti
  • iniciatívny prístup, práca na novom e-health projekte
  • vývoj v menšom tíme so scrum metodikou
  • pravidelný planning vo Švajčiarsku (raz za 9-10 týždňov)
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • skúsenosť s Ruby on Rails programovaním
  • pokročilú znalosť anglického jazyka
Benefity
  • 25 dní dovolenky
  • Home office (na základe dohody s manažérom a tímom)
  • Dovolenka za odpracované nadčasy
  • 3x sick days do roka
  • Plne hradené stravné lístky (4€/deň)
  • 300€ relax budget (multisport, električenka, divadlo, kino a pod.)
  • Preplácanie certifikácií
  • Hradené jazykové kurzy
  • Raňajky v office (cca 1x/6 týždňov)
  • Masáže, Yoga