RPA Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 200 €
Ref. Č.
1-16-40772-1

Baví Vás programovanie a automatizácia? Máte záujem o rozvoj v robotic process automation a chceli by ste uľahčiť svojou prácou prácu ostatným?

Pridajte sa do robotics tímu nášho klienta.

Náplň práce:

  • Práca v tíme Developerov a Business analytikov na medzinárodnej úrovni
  • Automatizácia pracovných procesov (účtovníctvo, administratíva) na základe podkladov od Business analytikov a koncových užívateľov
  • Dizajn, programovanie, testovanie, hľadanie chýb a dokumentácia automatizácie pracovných procesov
  • Zabezpečenie spokojnosti koncových užívateľov - údržba robotov, troubleshooting a riešenie komplexných problémov
Požiadavky
  • Praktické skúsenosti s programovaním (.Net, Visual Basic, JavaScript)
  • Anglický jazyk - min B2, plynulá komunikácia
  • znalosti JSON, API, XML,

Výhodou:

  • znalosti RPA (UiPath, Automation Anywhere) sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou
  • znalost AWS (+ code commit), Google Workspace
  • Skúsenosť s ERP systémami, napr. SAP
  • Expertná znalosť MS Excel
  • Python a základy data science (AI/ML)
Benefity
  • ročný bonus
  • Možnosť Home office/remote spolupráce
  • Spoločenské podujatia a teambuildingy
  • Eco-friendly office
  • Podpora zdravého životného štýlu, Multisport karta
  • Tréningové a rozvojové príležitosti, jazykové kurzy
  • Podpora miestnych komunít a dobrovoľnícke činnosti