Rozpočtový a projektový manažér pre pozemné stavby

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Ref. Č.
131-5-43734

Ste schopný projektový manažér v stavebníctve a venujete sa Cost managementu, resp. príprave rozpočtov? Pre jeden z dominantných retailových reťazcov na našom trhu hľadáme schopných Projektových a rozpočtových manažérov. Dajte nám o sebe vedieť!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • riadenie rekonštrukcii a procesu výstavby nových predajní, zodpovednosť za rozpočet
  • príprava časového harmonogramu, stanovenie budgetu a priebežná kontrola jeho dodržiavania, koordinácia schvaľovacieho procesu s miestnymi orgánmi, schvaľovanie objednávok, riadenie a prognóza vynaložených zdrojov, záverečné vyúčtovanie a post-investičné zhodnotenie
  • tvorba projektovej dokumentácie
  • spolupráca naprieč internými oddeleniami a s externými partnermi (dodávateľmi)
  • fyzická účasť pri realizácii projektov, kontrola kvality priebežných prác a záverečného výsledku, operatívne a flexibilné riešenie vzniknutých problémov

Uvedená suma je garantovaným minimom. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • preukázateľné viacročné skúsenosti na obdobnej pozícií v stavebníctve (minimálne 3 roky)
  • esenciálne sú skúsenosti s tvorbou rozpočtov stavebných projektov a projektovým riadením, skúsenosti s realizačnou fázou projektov
  • znalosť právnych noriem v oblasti stavebníctva
  • schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku na úrovni minimálne B2

Výhodou:

  • ukončené VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva/ architektúry
  • skúsenosti s property developmentom v rámci retailu
  • Variabilná zložka mzdy do 20% v závislosti od plnenia individuálnych a firemných cieľov
  • Služobné auto aj na súkromné účely (súkromné km nie sú hradené)
  • Cafeteria bonus system od 200€ ročne
  • Multisport karta
  • zamestnanecká karta so zľavou pri nákupe v domovskom reťazci
  • príspevky pri pracovných výročiach a životných udalostiach
  • flexibilný pracovný čas a možnosť práce z HO (bez nutnosti dochádzať pravidelne do officu)
  • 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek a dodatočné voľno pri rôznych príležitostiach
  • Well being program
  • referral bonus
  • bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo