Rozpočtár/prípravár výroby

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 2 000 €
Ref. Č.
1-5-35423
Popis práce

Vašou náplňou práce bude:

  • kontrola súťažných, zmluvných podmienok
  • kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie a jej kompletnosti
  • spracovanie a kontrola výkazov výmer podľa projektovej dokumentácie
  • spracovanie cenových ponúk pre investora
  • optimalizácia projektových riešení
  • výber a oslovenie subdodávateľov
  • príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupeň – stavebná fakulta (pozemné stavby, realizácia stavieb) alebo ukončené úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov stavebníctvo, geodézia a kartografia
  • prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
  • počítačové znalosti: CENKROS, WORD, EXCEL, Outlook na úrovni pokročilý
  • vodičský preukaz sk. B