Recruitment konzultant pre dočasné pridelenie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 600 €
Ref. Č.
1-26-33695

Hľadáme nového kolegu do mladého a zabehnutého tímu dočasného prideľovania. Denne sa staráme o dočasne pridelených zamestnancov, odpovedáme na rôzne HR otázky našich klientov a vyhľadávame kandidátov na otvorené pozície.

Náplň práce zahŕňa:

  • Máš voľné ruky pri hľadaní kandidátov na administratívne pozície pre našich klientov, kreativite sa medze nekladú. V Graftone využívame najnovšie náborové techniky, ktoré Ťa radi naučíme.
  • Si denne v kontakte s našimi klientami, ktorými sú aj veľké medzinárodné spoločnosti. Hľadáš riešenia na ich potreby, odpovedáš na rôzne HR otázky a tiež poskytuješ informácie o trhu.
  • V tíme úzko spolupracuješ s kolegom, HR Administratorom, ktorý Ti pomáha s pracovnoprávnou agendou.
Požiadavky

Uprednostníme uchádzačov, ktorí majú:

  • Praktickú skúsenosť s náborom zamestnancov alebo pracovali na podobnej pozícií
  • Znalosť Anglického jazyka na úrovni B2
  • Právnické vzdelanie je výhodou
  • Zákaznícky orientovaná osobnosť
  • Dobré komunikačné
Benefity

Čo Ti vieme ponúknuť my?

  • Dni voľna navyše
  • Flexibilná pracovná doba
  • Fruit day
  • Sick days
  • Training days v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Teambuldings počas celého roka