Recruitment Asistent/Sourcer s maďarským jazykom

Typ kontraktu
Čiastočný úväzok
Dočasné pridelenie
Mzda
5 €
Ref. Č.
3-14-35937-2

Hľadáš brigádu popri štúdiu na VŠ alebo prácu na dohodu, v ktorej budeš môcť vycibriť svoje komunikačné zručnosti? Chceš zistiť ako funguje trh spráce a získať svoje prvé HR skúsenosti?

Do nášho KE teamu hľadáme novú posilu, Recruitment Asistenta/Sourcera, ktorý nám pomôže s aktívnym vyhľadávaním kandidátov, inzerciou a preselekciou maďarsky hovoriacich kandidátov.

Náplň tvojej práce bude:

  • vyhľadávanie vhodných kandidátov v internej databáze, pracovných portáloch a na sociálnych sieťach
  • Telefonické kontaktovanie kandidátov, prescreening v MAĎARSKOM JAZYKU
  • Komunikácia s kandidátmi (telefonicky a e-mailom)
  • Spracovávanie reakcií a životopisov kandidátov
  • Tvorba pracovných inzercií
  • Plánovanie pohovorov s kandidátmi
Požiadavky

Práca je vhodná aj pre študenta VŠ, ktorý je časovo flexibilný a vie štúdium zladiť s prácou na dennej báze. Ideálne ak si z Košíc, lebo ťa potrebujeme aj v office.

Náš nový člen tímu by mal mať:

  • Motiváciu pre oblasť HR a recruitment - bez tejto kombinácie to nebude fungovať
  • Záujem pracovať v dynamickom prostredí - život v personálnej agentúre je rýchly, reagujeme flexibilne na potreby klientov a kandidátov
  • Chuť komunikovať a byť komunikačne zdatný - telefonická komunikácia s kandidátmi je na dennej báze a tvorí veľkú časť náplne práce
  • Pokročilú úroveň maďarského jazyka -
  • MS Office skills ( predovšetkým Excel, Word, Outlook, PowerPoint )
  • Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup - ak si akčný, máš nápady ako robiť veci lepšie a dokážeš pracovať samostatne, ale zároveň podporovať svoj tím, budeš u nás úspešný.

Čo ti garantujeme:

  • Skutočne sa u nás veľa naučíš - a to nie je len fráza, získaš veľmi rýchlo prehľad o tom, ako to vo svete recruitmentu funguje
  • Budeš pracovať v zdravom prostredí, "Covid ochranu" berieme vážne
  • Tvoj zaškoľovací tréning bude odborný a dobre ťa pripraví na samostatnú prácu
  • Budeš mať super kolegov :)
  • Naučíš sa veľa nových vecí o súčasných trendoch a pracovných pozíciách nielen na východnom Slovensku
  • Môžeš s nami rásť a časom sa posunúť na vyššiu pozíciu
  • Získaš komplexný náhľad do recruitmentu a HR