RECRUITMENT ASISTENT - vhodné aj pre absolventov

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 200 €
Ref. Č.
1-14-36145

Do Graftonu hľadáme novú posilu, Recruitment Asistenta, ktorý nám pomôže s aktívnym vyhľadávaním kandidátov, inzerciou a aktivitami, ktoré celkovo pomôžu a zlepšia chod nášho tímu.

Hľadáme kandidáta má záujem o prostredie HR v kombinácii s komunikáciou s kandidátmi.

Náplň práce:

  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov v internej databáze, pracovných portáloch a na sociálnych sieťach
  • Komunikácia s kandidátmi ohľadom otvorených pozícií (telefonicky a emailom)
  • Spracovávanie reakcií a životopisov kandidátov
  • Tvorba pracovných inzercií
  • Plánovanie pohovorov s kandidátmi
  • Testovanie jazykovej vybavenosti kandidátov (angličtina), prípadne iné jazyky v rámci možností
Požiadavky

Náš nový člen tímu by mal mať:

  • Motiváciu pre oblasť HR a recruitment
  • Záujem pracovať v dynamickom prostredí - život v personálnej agentúre je rýchly, reagujeme flexibilne na potreby klientov a kandidátov
  • Chuť komunikovať a byť komunikačne zdatný - telefonická komunikácia s kandidátmi je na dennej báze a tvorí veľkú časť náplne práce
  • Pokročilú úroveň anglického jazyka - schopnosť testovať angličtinu kandidátov (gramatika, slovná zásoba a pod.)
  • VŠ vzdelanie - sociálna a pracovná psychológia, personálny manažment alebo technické zameranie výhodou
  • Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup - ak si akčný, súťaživý, máš nápady ako robiť veci lepšie a dokážeš pracovať samostatne, ale zároveň podporovať svoj tím, budeš u nás úspešný

Čo ti garantujeme:

  • Skutočne sa u nás veľa naučíš - a to nie je len fráza, získaš veľmi rýchlo prehľad ako to vo svete IT recruitmentu funguje
  • Budeš pracovať v zdravom prostredí, "Covid ochranu" berieme vážne
  • Tvoj zaškoľovací tréning bude odborný a dobre ťa pripraví na samostatnú prácu
  • Budeš mať super kolegov :)
Benefity
  • Finančné bonusy
  • Možnosť home-office
  • 2 sick days/rok
  • Dovolenka navyše
  • Tréningy a školenia v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Iné