React developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-35224

Príležitosť pre Frontend programátorov so zameraním na React sa otvára v medzinárodnej spoločnosti z oblasti zaisťovníctva.

Náplň práce:

  • participácia na vývoji nových riešení
  • implementácia funkčných požiadaviek
  • návrh inovácii v life-cycle produktu
  • kooperácia s biznis analytikmi
  • zodpovednosť za code review
  • tvorba testovacích stratégií
  • komunikácia s klientmi
Požiadavky

Požiadavky:

  • programovanie v JavaScript- React (pokročilá úroveň)
  • anglický jazyk na úrovni B2- profesionálna komunikácia
  • skúsenosti s integráciou systémov
  • výhodou sú skúsenosti s: Node.js, AWS, Docker, Kubernates
Benefity

Benefity:

  • príspevok do 3. piliera
  • flexibilný čas (6-22)
  • príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
  • garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
  • možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
  • multikultúrne prostredie
  • OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)