PYTHON DEVELOPER PRE JADROVÚ ELEKTRÁREŇ

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 000 €
Ref. Č.
1-10-31259

Máš skúsenosť s Python 3 a nebojíš sa pracovať samostatne? Hľadáme skúseného developera na vývoj desktop aplikácie pre testovanie systémov v jadrových elektrárňach.

Náplň práce:

- vývoj SW v Python 3 pre testovanie systémov v jadrových elektrárňach (ide o vývoj nového SW na základe už existujúceho v Python 2)
- vývoj GUI
- samostatná práca - na SVK budeš jediný zodpovedný za danú aplikáciu, budeš však spolupracovať s kolegami z Francúzska
- využívanie rôznych Python knižníc (najmä PyQt)
- práca na Linux platforme

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- aspoň 3-ročné skúsenosti ako Python programátor
- aktívna angličtina

Benefity

- finančné bonusy
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na jazykové kurzy