PROJEKTOVÝ MANAŽÉR TZB - aj pre Absolventov!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 2 000 €
Ref. Č.
1-5-39180

Staň sa aj ty súčasťou teamu slovenskej spoločnosti, ktorá patrí medzi top spoločnosti v oblasti TZB. V súčasnosti obsadzujú pozíciu PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA TZB

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie plynulosti projektov
  • Zodpovednosť za monitorovanie projektu, dodržiavanie špecifikácií a stanovených postupov
  • Nastavovanie harmonogram projektu
  • Zodpovedať za budget
  • Riešenie vzniknutých problémov na projekte
  • Nastavovanie a optimalizácia procesov na projektoch
  • Dosahovanie plánovaných cieľov projektu
  • Monitorovanie výdavkov, sledovanie zabezpečenia súladu s rozpočtom
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • Vzdelanie SŠ alebo VŠ zameranie STAVEBNÍCTVO
  • Prax min. 2 roky v danom odbore
  • Skúsenosti s projektami v oblasti vzduchotechniky alebo kúrenia PODMIENKA
  • Znalosť programu AutoCad
  • Vodičský preukaz typ B PODMIENKA
Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:

  • 13. 14. plat
  • Firemné auto aj na súkromné účely
  • Odborné školenia
  • Firemný notebook