Projektový inžinier pre CAD implementácie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 230 - 1 560 €
Ref. Č.
6-10-35582

Na pozíciu projektového inžiniera pre CAD implementácie hľadáme nemecky, alebo anglicky hovoriaceho skúseného kandidáta, ktorý bude zabezpečovať implementáciu konštrukčného softvéru pre potreby inžinieringu a výroby.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Zabezpečenie implementácie CAD softvéru (EPLAN P8) pre tvorbu elektrických schém.
  • Návrh konceptov pre nové štruktúrovanie elektrickej schémy a konceptov označovania súčiastok.
  • Návrh konceptov pre zakladanie dielov v databanke softvéru a ich správa. Zakladanie nových dielov, makier, dodávateľov do databanky.
  • Realizácia pilotného projektu – návrh konceptov pre tvorbu elektrickej schémy, návrh 3D modelov, návrh exportných dát
  • Tvorba a správa návrhov pracovných štandardov pre daný softvér.
  • Komunikácia s globálnym tímom pre CAD implementácie pri definovaní potrebných projektových krokov.
  • Spolupráca a podpora konštrukcie a výroby pre používanie a zlepšovanie CAD softvéru.
Požiadavky
  • Konštrukčné riešenia CAD procesov.
  • Korekcia a optimalizácia technických údajov (CAD).
  • Vývojové konštrukčné práce počas implementácie CAD softvéru založených na nových princípoch a parametroch.
  • Koordinácia skupiny konštruktérov pri konštrukčných riešeniach v CAD.
  • Znalosť a zabezpečenie metodiky konštrukčnej činnosti.
  • Projektové riadenie.
  • Elektrotechnické materiály, vodiče a káble, znalosť výrobných procesov, systémy, normy a štandardy kvality v elektrotechnike.
  • Technické kreslenie v elektrotechnike, schémy.
  • EPLAN - pokročilý.
Benefity

pružná pracovná doba

  • vzdelávanie a rozvoj (interné, cyklické a jazykové školenia)
  • možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
  • zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
  • stravná jednotka 3,83 €