PROCESNÝ INŽINIER so zameraním na extrúziu

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 200 €
Ref. Č.
2-30-33921

Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PROCESNÝ INŽINIER so zameraním na proces extrúzie.

Vašou náplňou práce bude:

  • realizovať analýzu a optimalizáciu procesu extrúzie
  • zabezpečiť analýzu a následnú realizáciu aktivít súvisiacich s procesom extrúzie
  • zabezpečiť komplexnú činnosť spojenú s prevádzkou technologických liniek s extrúziou, príp. s vyfukovaním plastov, vstrekovaním, vypeňovaním PUR a zváraním fólií
  • zodpovedať za integráciu, štart a optimalizáciu nových aj existujúcich procesov v súlade s cieľmi výroby, kvality, logistiky
  • aktívne sa zúčastňovať pri tvorbe a vypracovaní technickej špecifikácie pre nové stroje
  • zodpovedať za komunikáciu a zdieľanie informácií s oddelením výroby, kvality ako aj materskou spoločnosťou v Nemecku
  • implementovať úpravy v procese použitím detailných analýz, tvorba pracovných postupov
  • navrhovať a zaistiť pokračovanie zlepšenia efektívnosti výrobného procesu
  • vykonať a zabezpečiť školenie pre údržbu a výrobu o štandardnej technickej dokumentácii
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

  • SŠ/VŠ vzdelanie (technické v oblasti chémie/plastov)
  • skúsenosti s opravami a nastavovaniami, optimalizáciou technologických extrúznych liniek
  • nutná výborná znalosť procesu extrúzie
  • nutná výborná orientácia v oblasti plastov
  • nutné skúsenosti s technickými a technologickými zlepšovaniami
  • skúsenosti s optimalizáciou procesov
  • nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • znalosť čítania technickej dokumentácie