PRÍPRAVÁR/ROZPOČTÁR (vodohospodárske technológie)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 2 000 €
Ref. Č.
1-5-35581

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii ROZPOČTÁR.

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodohospodárstva.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zostavovanie cenových kalkulácií
  • Kontrola stavebných rozpočtov a cenových ponúk
  • Dopytovanie materiálu a technológií
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Analýza cien dodávateľov
  • Evidencia cenových kalkulácii
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Vyjednávanie cien
  • Účasť na obhliadkach stavby
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného alebo strojno-technologického zamerania
  • Skúsenosť s rozpočtovaním stavieb VÝHODOU
  • Skúsenosť s vodohospodárskymi stavbami veľkou VÝHODOU
  • Prax s prípravou ponúk a cenovými kalkuláciami
  • Samostatnosť, precíznosť, tvorivosť a chuť pracovať
  • Znalosť CENKROS VÝHODOU nie podmienkou
  • Analytické a matematické myslenie
  • Skúsenosť so zrátavaním potrubných rozvodov veľkou VÝHODOU