Pracovník reklamačného oddelenia v Bratislave!!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 180 - 1 280 €
Ref. Č.
4-6-41044-3

Ak radi komunikujete s ľuďmi a radi pomôžete pri preklamácii produktu zákazníkovi, neváhajte a pridajte sa ku nám.

Ponúkame:

  • základná mzda 1080€
  • motivačný príspevok 50€
  • prémia z obratu 70€
  • polročné prémie 500€ (vyplácané naraz po 6. mesiacoch)

Náplň práce:

  • pomoc zákazníkom pri reklamácii tovaru
  • pomoc zákazníkom pri požičaní náradia, prívesného vozíka alebo vozidla
  • starostlivosť o chod oddelenia a jeho udržiavanie
  • jednoduchá práca na PC
  • zabezpečovanie dopravy, výdaja tovaru a doplnkových služieb

Pracovná doba je na krátky a dlhý týždeň.

V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0902 909 289.

Požiadavky
  • komunikácia so zákazníkom
  • základné počítačové znalosti
  • zodpovednosť
Benefity
  • stravná karta v hodnote 5,30€
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • príspevok za narodeniny
  • príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • priebežné odborné vzdelávanie
  • píspevok na Vianoce