Skladník na VZV na oddelení logistky

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 330 €
Ref. Č.
2-21-32880-3

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive - výroba výfukových systémov robotickým zváraním pre JLR Nitra.

Vašou náplňou práce bude:

  • príjem a výdaj výrobného materiálu , evidencia a kontrola materiálu
  • výkladka a uskladňovanie výrobného materiálu
  • príprava hotových výrobkov na expedíciu - sequencing, používanie skenerov
  • nákladka paliet s hotovými výrobkami na kamión
  • výkladka zákazníckeho balenia
  • zásobovanie výroby materiálom, práca s VZV
Požiadavky
  • prax na obdobnej pozícii 1r výhodou
  • platné oprávnenie na riadenie VZV
  • zodpovedný prístup k práci
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke - 8h zmeny
Benefity
  • základná mzda 1000€
  • po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 1050€
  • výkonnostný bonus 200€
  • príspevok na dochádzanie 30€
  • finančný príspevok na stravovanie 4,145€/deň
  • menšia firma, príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat
  • práca priamo do interného stavu spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
  • každoročné navyšovanie platu na základe výkonu

V prípade záujmu o viac informácií nám kľudne zavolajte na tč 0910 744 004.