NÁKUPCA S NEMECKÝM JAZYKOM

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 300 €
Ref. Č.
1-26-23053

Láka Vás možnosť podporovať oddelenie medzinárodného nákupu? Chceli by ste pri práci aktívne využívať nemecký a anglický jazyk? Ak áno, jedinečná príležitosť čaká práve na Vás.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Spracovanie nákupných požiadaviek
  • Práca v interných portáloch a v systéme SAP
  • Vytvorenie objednávky na základe klientských požiadaviek
  • Kontrola cien podľa stanovených cenníkov
  • Komunikácia v oboch cudzích jazykoch – interne i s dodávateľmi
Požiadavky

Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:

  • Komunikatívna úroveň nemeckého (B2) a základná znalosť anglického jazyka (A2)
  • Skúsenosť v oblasti administratívy
  • Prax v oblasti zákazníckeho servisu alebo nákupu veľkou výhodou
  • Orientácia na detail
Benefity
  • výkonnostný bonus
  • voliteľné benefity (Cafeteria)
  • plne hradené stravné lístky
  • flexibilný pracovný čas
  • doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
  • sick days
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zľava na vybrané produkty spoločnosti
  • športový klub, dni zdravia
  • príjemné pracovné medzinárodné prostredie v moderných kanceláriách v bezprostrednej - blízkosti centra
  • možnosť vzdelávania a profesijného rozvoja
  • letná a vianočná zamestnanecká párty
  • zľavy vo vybraných partnerských spoločnostiach
  • program odporučenia nových zamestnancov za odmenu