Ponuka práce pre šikovných operátorov výroby do Bratislavy

Trvalý pracovný pomer
Mzda
780 - 1 120 €
Ref. Č.
4-18-36155

Do stavebnej spoločnosti hľadáme šikovných operátorov výroby, ale aj vodičov VZV.

Tvojou náplňou práce bude:

  • obsluha výrobného zariadenia
  • kontrola kvality vyrobených výrobkov
  • pravidelná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení a starostlivosť o pracovisko
  • práca v 3-zmennej prevádzke

VIAC INFO PRIAMO NA: 0911 524 577

Požiadavky

AK MÁŠ:

  • chuť pracovať
  • ukončené stredoškolské vzdelania
  • platný VZV preukaz
Benefity

Pokúkame:

  • možnosť kariérneho rastu
  • možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie v 3. pilieri
  • finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
  • dni voľna nad rámec zákona pri špeciálnych životných udalostiach
  • kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
  • perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania