PL/SQL Medior vývojár

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 600 €
Ref. Č.
1-10-32895

Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera.

Náplň práce:

  • Ako PL/SQL Developer budeš mať ako zodpovednosť predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy
  • Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie
  • Budeš tiež vystupovať ako technická podpora a riešiť incidenty
  • Budeš súčasťou viacerých projektov v menších tímoch, na ktorých budeš participovať a neskôr aj priamo zasahovať do funkčného prostredia
  • Riadime sa skôr waterfall metodikou, no menšie zmeny vieme spraviť aj agilne
Požiadavky
  • Znalosť PL/SQL programovacieho jazyka (skúsenosti sú výhodou)
  • Skúsenosť s Oracle databázou
  • Angličtina je podmienkou, vzhľadom na písanie a čítanie technickej dokumentácie, je však dobré vedieť aj verbálne komunikovať v ANJ
  • Výhodou je:

○ Shell scripting

○ Unit testing

○ Unix know-how

○ Python

Benefity
  • 25 dni do roka doplatená PN
  • Plne hradené stravné lístky v hodnote 4,20 Eur
  • Bratislavská mestská karta (BMK) bez poplatkov (v prípade trvalého pobytu v BA)
  • Zdravotná starostlivosť PROCARE
  • Platobná karta Diners bez poplatkov
  • Anglické jazykové kurzy