Operátor výroby v Prostějove ( ČR )

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 €
Ref. Č.
3-18-34966
Popis práce

Máš záujem o prácu v ČR?

Hľadáme nových kolegov do automotive závodu v Prostějove.

Tvojou náplňou práce bude:

  • výroba komponentov pre automobilový priemysel (Audi, BMW,Porsche, Chrysler...)
  • obsluha strojov a robotických zariadení na lisovanie a ohýbanie, zušlachťovanie kovov
  • nastavovanie strojov
  • kontrola parametrov jednotlivych dielov

Ide o prácu v 12 hod. zmenách ( krátky a dlhý týždeň ).

Požiadavky
  • SŠ/SOU vzdelanie - výučný list
  • prax z výrobnej spoločnosti - ideálne automotive
  • proaktívny, zodpovedný a samostatný prístup
  • manuálna zručnosť
  • technická orientácia
  • schopnosť a ochota učiť sa nové pracovné postupy
  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - krátky a dlhý týždeň ( denné a nočné zmeny )
  • ochota vycestovať a relokovať sa do ČR (Prostějov)
Benefity

Ponúkame:

  • kompletné zázemie po dobu relokácie do Českej Republiky (dôkladné zaškolenie, ubytovanie, strava, asistencia prideleného konzultanta …)
  • adekvátne finančné ohodnotenie, priemerná mzda sa pohybuje na úrovni od 800 - 1100 eur/mesačne
  • stabilné, dlhodobé zamestnanie
  • zvýhodnené stravovanie
  • a ďalšie benefity

Odporúčte nám vášho známeho/kamaráta!

Ak vami odporúčaný kandidát úspešne absolvuje u nás skúšobnú dobu, vyplatíme vám odmenu za odporúčanie zamestnanca.