OPERÁTOR/KA ŠITIA - PRÁCA V SEDE, AJ BEZ PRAXE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
580 - 700 €
Ref. Č.
3-21-28289

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca priamo v Košiciach hľadáme pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR/KA ŠITIA.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • šitie resp. dokončovacie práce vo výrobnom procese
  • vizuálna kontrola výrobkov
  • práca prevažne v sede, stroj je výškovo nastaviteľný
Požiadavky

Pozícia si nevyžaduje skúsenosti, stačí chuť pracovať a učiť sa.

Očakávame :

  • manuálnu zručnosť
  • ochotu pracovať v 3 zmennej prevádzke (týždeň ráno, týždeň popoludní,týžden nočná)
  • zodpovedný prístup k práci
  • skúsenosť so šitím výhodou
Benefity
  • odmeny za dochádzku a výkon
  • odmeny za prácu cez víkend
  • stravné lístky s príspevkom nad rámec Zákonníka práce
  • komplexný proces zaškolenia
  • čisté pracovné prostredie