Obchodný zástupca (Poľnohospodárstvo)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 500 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Ref. Č.
130-23-43646

Máte skúsenosti obchodného zástupcu a baví Vás práca v oblasti obchodu? Ste komunikatívny a rozhodný typ, ktorý taktiež ovláda čítanie technickej dokumentácie?

Vašou náplňou práce bude:

  • predaj robotických systémov a automatických technológií Lely (dojacia technika)
  • spolupráca s obchodnými partnermi v zverenom regióne (Považie - Čadca- Trenčín)
  • prezentácia technológií
  • vedenie obchodných jednaní, dohliadanie na dodávky, inštaláciu a popredajné služby
  • koordinácia a doťahovanie projektov
  • účasť na celoštátnych a regionálnych výstavách, zákazníckych a firemných akciách
  • pracovné cesty na výstavy do zahraničia
Požiadavky
  • prax na podobnej pozícii
  • angličtina na úrovni B2
  • samostatnosť v rozhodovaní, plánovaní, vedení obchodných prípadov
  • orientácia v stavebníctve, strojárstve, alebo poľnohospodárstve
  • orientácia v dotačných programoch
  • čítanie technickej dokumentácie
  • motivujúce finančné ohodnotenie, podiel na zisku z projektov
  • pružná pracovná doba
  • služobný automobil
  • tréningy a vzdelávacie programy
  • zázemie stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti