Obchodný špecialista

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 500 €
Ref. Č.
1-30-33923

Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení.

Hľadáme posilu do obchodného tímu na pozíciu Obchodný špecialista.

Pracovať budeš aj na predajni aj v teréne.

Tvojou úlohou bude:

  • starostlivosť o zákazníka
  • sledovanie a zodpovednosť za splnenie časových termínov a objednávok
  • súčasťou práce je aj náplň zámerového technika
  • poskytnútie kvalitného poradenstva a pomoc zákazníkovi s výberom vhodného produktu
  • prezentácia produktov spoločnosti a poradenstvo
  • vypracovanie cenových ponúk
  • spolupráca s výrobným oddelením
  • faktúry, dodacie listy, report
Požiadavky

Ak máš tieto skúsenosti neváhaj a pošli svoj životopis:

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • skúsenosti v Obchode - technické znalosti
  • skúsenosti v B2C
  • aktívny vodič
  • základná znalosť anglického jazyka