OBCHODNÝ MANAŽÉR (projetky dátových centier)

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 2 000 €
Ref. Č.
1-23-35080

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako OBCHODNÝ MANAŽÉR.

Vašou náplňou práce bude:

  • aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia so zákazníkmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a následné vyjednávanie obchodných podmienok a cien s oslovenými zákazníkmi
  • spracovanie cenových ponúk na základe zaslaných podkladov od zákazníka
  • aktívny monitoring trhu
  • starostlivosť o stálych zákazníkov,
  • reprezentovanie spoločnosti, obchodné stretnutia, tvorba cenových ponúk,
  • účasť na obchodných stretnutiach
  • identifikácia a rozvoj obchodných príležitostí firmy,
  • tvorba a rozvoj databáz klientov,
  • zodpovednosť za celý priebeh projektu
  • poskytuje trvalé monitorovanie projektových fáz s cieľom splniť plán alebo v prípade potreby poskytnúť včasné nápravné opatrenia
  • perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb našej firmy
  • obchodné a technické poradenstvo
  • aktívna komunikácia s predajným tímom a manažérom
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • VŠ alebo SŠ vzdelanie- elektro smer výhodou
  • Skúsenosti s aktívnou akvizíciou/ vytváraním databázy obchodných partnerov podmienkou
  • Základný prehľad v obore elektrotechnika podmienkou
  • komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, asertívnosť, obchodné zručnosti, proklientský prístup
  • dobré prezentačné schopnosti
  • dobrá znalosť práce s PC
  • orientácia na ciele