Obchodný manažér - odborník na CLOUD

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 5 000 €
Ref. Č.
1-23-34255

Pre nemeckú globálnu IT spoločnosť hľadáme skúseného Sales Managera so skúsenosťami s CLOUD službami. Ide o úplne novú oblasť a úplne nový tím, ktorý je vo fáze budovania.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vyhľadávanie nových príležitosti, akvizícia, neskôr starostlivosť o existujúcich
  • zodpovednosť za Cloudové služby
  • zodpovednosť za zákazníkov v rámci Slovenska
  • F2F, emailová, telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • analýza trhu, konkurenice
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • Bakalárske alebo magisterské štúdium
  • Znalosť a skúsenosť v oblasti Microsoft Azure výhoda
  • Skusenosti s predajom Cloudových riešení podmienka
  • Skúsenosti v business consultingu
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • komunikatívny, dynamický