.NET/C# programátor (6-mesačný kontrakt)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 6 000 €
Ref. Č.
1-16-34618

Švajčiarska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom produktov a softvéru v oblasti merania rôznych jednotiek premenných aktuálne hľadá posily do tímu v podobe skúseného .Net/C# programátora.

Hlavná náplň práce:

  • Návrh a implementácia softvéru
  • Integrácia softvérových --komponentov
  • Zodpovednosť za funkčnosť systému
  • Zabezpečenie implementácie požadovaných funkcionalít
  • Návrh a dokumentácia softvérovej architektúry
  • Analýza požiadaviek
  • Testovanie softvérových komponentov
  • Vyšetrovanie, analýza a oprava chýb
Požiadavky
  • 2-3 roky skúseností v oblasti .Net/C# vývoja (ASP.NET Core)
  • Skúsenosti s Microservices, Webservices, Docker
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informačných technológií
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni v praxi minimálne B2
  • Skúsenosti s C++/ Python a Linuxom výhodou
Benefity
  • práca na živnosť alebo s.r.o.
  • aktuálne 100% remote, po pandémii možnosť práce až 50% z domu

PLATOVÉ OHODNOTENIE: 200€ - 300€/MD v závislosti od skúseností