Nástrojár/ Sústružník

Trvalý pracovný pomer
Mzda
850 - 1 000 €
Ref. Č.
3-10-35919

HĽADÁME ŠIKOVNÉHO NÁSTROJÁRA alebo SÚSTRUŽNÍKA na odd. Nástrojárne:

Náplňou práce uchádzača bude:

  • Skladanie foriem a strižných nástrojov podľa výkresovej dokumentácie alebo Obsluha kovoobrábacieho stroja (sústruh SU 50)
  • Montáž a demontáž foriem, strižných nástrojov a prípravkov
  • Práca s ručným náradím a meracími prístrojmi (posuvné meradlo atď.)
Požiadavky
  • Stredoškolské vzdelanie (technické, strojárske)
  • Minimálne dvojročná prax v nástrojárni na obdobnej pozícii - nástrojár, sústružník
  • Skúsenosti v zámočníctve
  • Skúsenosti s prácou na sústruhu, fréze, zváračke, brúske a pod.
  • Znalosť čítania strojárskych výkresov - preverenie na pracovnom pohovore
  • Znalosť meracích postupov
  • Spoľahlivý prístup a samostatnosť
  • Práca na 2 zmeny ( týždeň PO-PIA od 6:00-14:00, týždeň PO-PIA od 14:00-22:00)
Benefity

Budú prezentované na pracovnom pohovore.