Nákupca - angličtina + španielčina

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 700 €
Ref. Č.
1-23-35543

Máš skúsenosti s nákupom? Baví ťa vyjednávať biznis? Hľadáš pozíciu, kde by si nevyužil len angličtinu ale aj svoje vedomosti zo španielskeho jazyka? Tak potom máme pozíciu presne pre teba.

Pre milovníkov menších, medzinárodných spoločností, ktorí preferujú skôr príjemnú rodinnú atmosféru na pracovisku máme otvorenú pozíciu NÁKUPCA.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Nákup nepriamych materiálov a služieb
  • Vyjednávať cenové ponuky
  • Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek
  • Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
  • Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
  • Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb zákazníkovi
  • Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom a službou
  • Komunikácia s finančným oddelením a podieľanie sa na riešení problémov súvisiacich s fakturáciou
Požiadavky

Požiadavky pre pozíciu:

  • Skúsenosti v oblasti nákupu PODMIENKOU
  • ANGLICKÝ a ŠPANIELSKY jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
  • Výborné vyjednávacie schopnosti
  • Pokročilá znalosť programu Excel
  • Samostatnosť, aktívny prístup

Pozícia je obsadzovaná na ročný kontrakt.

Benefity

Spoločnosť ponúka:

  • Flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
  • Fitnes centrum v tej istej budove
  • Príspevky na vzdelávanie, šport
  • Mnoho iných atraktívnych benefitov