Náborár (brigáda, čiastočný úväzok)

Typ kontraktu
Čiastočný úväzok
Dočasné pridelenie
Mzda
4 - 5 €
Ref. Č.
6-14-34910

Do nášho Grafton tímu hľadáme novú posilu na čiastočný úväzok alebo brigádu.

Chceš sa stať našim náborárom a vstúpiť do HR sveta?

Potrebuješ na to skvelé komunikačné a organizačné zručnosti.

Tvojou náplňou práce bude:

  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na pracovné pozície vo výrobe
  • využívanie rôznych zdrojov (sociálne siete, pracovné portály, interná databáza, email/sms)
  • telefonický kontakt s kandidátmi a prezentácia pracovných ponúk
  • organizácia osobných pohovorov, ich vedenie
  • súvisiaca administratíva a reporting
Požiadavky
  • Príjemné vystupovanie
  • Tímový hráč
  • Orientácia na cieľ
  • Skúsenosť s prácou na podobnej pozícii je veľkou výhodou
  • Znalosť práce s MS Office
Benefity
  • Možnosť organizovať si pracovný čas podľa seba
  • Možnosť pracovať z pohodlia domova