Mzdový účtovník s maďarským a anglickým/nemeckým jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 500 €
Ref. Č.
1-7-34276

Ste skúsený/á mzdár/ka, ktorý/á zvládne 450 spracovávanie miezd 450 zamestnancom a preferujete prácu v menšom tíme? Hľadáte si prácu na plný úväzok, ale uvítali by ste flexibilitu?

Ak ste si odpovedali na obe otázky "áno", Vašou náplňou práce by bolo:

  • Komplexné spracovanie mzdovej agendy- kontrola správnosti údajov
  • Vedenie personálnej agendy spojenej s nástupom a výstupom zamestnancov, spracovanie a evidencia osobných údajov
  • Príprava pracovných zmlúv, dohôd a dodatkov
  • Komunikácia so zamestnancami najmä v maďarskom jazyku
Požiadavky

Ak spĺňate nasledujúce požiadavky, zašlite nám Váš životopis a radi Vám spoločnosť a pozíciu priblížime.

  • Minimálne rok skúsenosti so spracovaním miezd
  • Znalosť maďarského jazyka na úrovni B1- schopnosť komunikovať o mzdách, vysvetlenie mzdy kolegom z Maďarska, ktorí môžu mať otázky
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2- pravidelná komunikácia s nadriadeným
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti s personalistikou sú výhodou

Spoločnosť ponúka rôzne benefity ako napríklad možnosť flexibilnej pracovnej doby, občerstvenie počas dňa v podobe ovocných mís, plne hradené stravné lístky, príspevok na jazykové kurzy a iné.