Mechanik na oddelenie údržby

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 225 - 1 473 €
Ref. Č.
4-10-41946

Do automobilového priemyslu hľadáme mechanikov na oddelenie údržby

Platové podmienky:

1 093 € - 1 473 € brutto (1093€ základná mzda + 12% mesačná variabilná zložka + iné príplatky) + 13. a 14. plat

Tvojou náplňou práce bude:

  • výkon operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby
  • realizácia plánu údržby
  • kontrola prevádzky zariadení
  • úpravy, nastavovanie zariadení v súlade s dokumentáciou technických zariadení
  • riešenie elektrikárskych a mechanických problémov vo výrobe
  • záznamy o vykonanej údržbe
  • 3-zmenna prevadzka od pondelka do piatku s možnosťou nadčasov
  • Nástup IHNEĎ!

V PRÍPADE ZÁUJMU VÁM RADI POSKYTNEME BLIŽŠIE INFORMÁCIE NA ČÍSLE 0902 922 021

Požiadavky
  • vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - výhodou
  • organizačné schopnosti
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • technické myslenie
  • zodpovedný prístup k práci
  • spôsobilosť pracovať na zmeny
  • práca v noci
  • zváračské oprávnenie výhodou
Benefity
  • bezpečné a čisté pracovné prostredie
  • náborový bonus, letný a zimný bonus
  • príspevok na stravu
  • príplatky za So,Ne a sviatok nad rámec zákonníka práce
  • plne hradený príspevok od zamestnávateľa do DDS 3.pilier vo výške 2%
  • zdarma vstup do plavárne, sauny a kúpaliska pre zamestnancov a aj pre ich rodinných príslušníkov
  • čerstvé ovocie na pracovisku 1x za týždeň
  • aktivity, školenia počas dňa bezpečnosti a zdravia a týždňa zdravia
  • parkovisko pre zamestnancov a prístrešok pre bicykle
  • vybavená jedáleň s možnosťou objednania obedu pre rannú zmenu