Manuálny IT tester s nemeckým jazykom- oblasť neživotného poistenia

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 000 €
Ref. Č.
1-16-35087

Momentálne obsadzujeme pozíciu manuálneho testera pre jedného z našich klientov, ktorý pôsobí v oblasti softvérového vývoju pre finančnú oblasť. Práca je možná na živnosť, sro alebo klasický pracovný pomer.

Vašou náplňou práce bude:

  • manuálny testing softvéru, ale môže sa Vám pritrafiť aj pár úloh z automatizácie
  • práca na projekte v oblasti poisťovníctva
  • komunikácia so zákazníkmi (tvorí cca 40%)

Pozícia nie je remote, je potrebné pracovať z pobočky v Košiciach.

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • aspoň ročná skúsenosť s manuálnym testingom
  • skúsenosť z oblasti poisťovníctva
  • znalosť SQL
  • znalosť nemeckého jazyka- schopnosť komunikovať ústne aj písomne

Spoločnosť ponúka nasledujúce benefity v prípade, ak nepracujete na živnosť:

  • výkonnostné odmeny
  • vianočné prémie
  • jazykové kurzy (angličtina, nemčina) - v rámci pracovnej doby
  • preplácanie certifikátov
  • sick days
  • 31.12. platená dovolenka
  • dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov