Manažér pre jazdené vozidlá - Služobné auto aj na súkromné účely

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 2 500 €
Ref. Č.
1-24-34985

Pre stabilnú spoločnosť s niekoľkoročnou tradíciou v automobilovom svete hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Manažéra predaja.

Ak máte skúsenosť s predajom áut a zároveň ste skúseným manažérom, potom hľadáme práve Vás.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Spolupráca s významnými klientami spoločnosti
  • Návrh a implementácia novej stratégie predaja
  • Dohľad nad dodržiavaním štandardov pri predaji jazdených vozidiel
  • Komunikácia s dealermi
  • Odkup a následný predaj vozidiel
  • Podieľanie sa na cenotvorbe
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Prax na obdobnej pozícii – PODMIENKA
  • Potrebná je skúsenosť v oblasti predaja vozidiel a zároveň preukázanie manažérskych schopností
  • Skúsenosť s tvorbou stratégie, vyjednávaním
  • Anglický jazyk alebo nemecký jazyk – B1
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
Benefity

Ponúkané benefity:

  • auto aj na súkromné účely
  • caffeteria system
  • sick days