Manažér logistiky - výrobná spoločnosť !

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 800 €
Ref. Č.
2-26-36289

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

Hľadáme kvalifikovaného uchádzača na pozíciu LOGISTICKÝ MANAŽÉR !

Hlavná náplň práce:

  • Riadenie logistických aktivít súvisiacich s MRP systémom (plánovanie výrobných zdrojov)
  • Koordinácia aktivít na zverenom úseku, vedenie tímu /do 40 zamestnancov/
  • Sledovanie stavu a optimalizácia skladových zásob
  • Riadenie a kontrola efektívneho toku materiálu
  • Sledovanie a vyhodnocovanie KPI ukazovateľov
  • Dohľad nad dodržiavaním parametrov kvality a stanovených firemných postupov
  • Tvorba vnútropodnikových smerníc a postupov v oblasti logistiky
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Reportingové aktivity
  • Riešenie ad hoc situácií
Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Skúsenosti na danej pozícii z výrobnej spoločnosti - PODMIENKA
  • Skúsenosti s vedením ľudí - PODMIENKA
  • Aktívna úroveň anglického jazyka (denná komunikácia)
  • Skúseností s výrobným plánovaním
  • Silné organizačné zručnosti
  • Vysoka miera flexibility
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Orientácia na dosiahnutie cieľov