MANAŽÉR LOGISTIKY

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 000 €
Ref. Č.
1-21-34809

Poď pracovať pre významnú oceliarenskú spoločnosť, ktorá spolupracuje s automobilovým priemyslom, výrobcami multimédií a inými strojárenskými značkami. Do svojho kolektívu hľadajú MANAŽÉRA LOGISTIKY.

Tvojou náplňou práce bude:

  • plánuje a udržiava optimálne skladové zásoby
  • koordinuje nákupné objednávky, aktívne komunikuje s nákupným oddelením
  • vedie tím ľudí - hodnotí ich, určuje im prácu, kontroluje splnenie stanovených úloh...
  • riadi proces optimalizácie nákladov z hľadiska nákupu skladových zásob
  • komunikuje s logistickými firmami
  • analyzuje stavy skladových zásob a procesy na danom oddelení, dáva návrhy na zlepšenie daných procesov
  • zodpovedá za aktuálnosť postupov na oddelení
  • zodpovedá za včasné dodávky materiály k výrobe
  • zodpovedá za expedíciu a vyťaženosť dopravných prostriedkov
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
  • min. 2-3 ročná prax z výroby
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • flexibilita
  • komunikatívnosť
  • tímový hráč