Manažér finančných operácií - pohľadávky

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 500 €
Uverejnené
Kontakt
Bartko Adriána
Ref. Č.
131-7-43022

Na pozíciu manažéra finančných operácií hľadáme skúseného kandidáta so skúsenosťami s finančnými transakciami a vedením tímu.

Hlavná náplň práce na tejto pozícii:

  • Správa otázok a sťažností zákazníkov v oblasti pohľadávok prostredníctvom online tool-ov
  • Tvorba a správa kľúčových ukazovateľov výkonnosti
  • Vedenie a rozvoj tímu finančných analytikov vrátane prijímania, školenia a rozvoja zamestnancov
  • Stanovovanie priorít
  • Zabezpečenie dodržiavania existujúcich zásad a postupov
  • Riešenie zložitých problémov zákazníkov/predajcov
  • Vývoj, analýza a zlepšovanie nových stratégií a postupov
  • Razvoj, plánovanie a realizácia krátkodobých a dlhodobých cieľov
Požiadavky
  • skúsenosti na obdobnej manažérskej pozícii (minimálne 6 rokov)
  • plynulá angličtina
  • vedenie ľudí (10+)
  • znalosť SQL - výhoda
Benefity
  • Dni dovolenky navyše
  • Flexibilný pracovný čas
  • Hybridný model home office
  • Sick days
  • MultiSport karta
  • Školenia a vzdelávacie programy