M365 Lead Architect

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-39355

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti telekomunikácií hľadáme skúseného architekta, ktorý by zastrešoval rozsiahly interný projekt založený na technológiách Microsoftu.

Zodpovedný bude za konceptuálny dizajn, architektúru a technické riešenie s využitím viacerých technológií a zodpovedajúcih dodávateľov.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • návrh stratégie, implentačných metód a technických procedúr M365 prostredia (platforma, infraštruktúra, core services (medzinárodné aj domáce)).
  • Architektúra riešení, procesov a postupov v rámci integrácie interných aj externých partnerov a tímov do nového M365 prostredia
  • zodpovednosť za interface s produktami tretích strán, vývoj základnych security požiadaviek a komponentov na testovanie M365, identifikácia rizík a riešení na zachovanie integrity systému
  • vývoj "roadmap" pre budúcnost produktu pri zohľadnení trendov na súčasnom trhu
  • Koordinácia jednotlivých tímov a aktivít z pozície vedúceho architekta, workshopy
  • Komunikácia s dodávateľmi aj zákazníkmi
Požiadavky
  • skúsenosti ako architekt na medzinárodných IT projektoch v rámci systémov/softvéru na kolaboráciu
  • hĺbková znalost M365, cloud (hlavne Azure) a sieťových technológií
  • skúsenosti s analýzou, identifikáciou a technickou koordináciou (inžinieri, dodávatelia) v prípade veľkých incidentov
  • schopnosť spoľahlivo viesť medzinárodné tímy
  • plynulá angličtina, výhodou je znalosť nemeckého jazyka
Benefity
  • možnosť práce remote a home office
  • Cafeteria - benefit systém
  • 2 extra dni dovolenky
  • Príspevky do dôchodkového systému, zdravotná starostlivosť
  • Referral bonus
  • Team buildingy, športové aktivity, coaching