Logistik / Colný deklarant

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
1-21-35618

Máte skúsenosť s colnou deklaráciou a hľadáte pre seba novú výzvu? Staňte sa súčasťou malej firmy s novootvorenou pobočkou na Slovensku, ktorá má ale za sebou úspešnú materskú spoločnosť s niekoľkoročným fungovaním.

Vašou náplňou práce bude:

  • vybavovanie importov a exportov
  • zabezpečovanie colnej deklarácie
  • príprava dokumentácie potrebnej k odoslaniu zásielok
  • komunikácia s prepravnými spoločnosťami v angličtine a klientmi v ruštine
  • investigácia stratených zásielok
Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • minimálne ročná skúsenosť z oblasti logistiky alebo colnej deklarácie
  • znalosť ruského jazyka na pokročilej úrovni - schopnosť plynulej verbálnej komunikácie, schopnosť písať v azbuke
  • znalosť anglického jazyka nie je nutná na pokročilej úrovni - porozumenie písanému textu, schopnosť napísať email, prípadne zvládnuť občasnú jednoduchú konverzáciu
  • zodpovednosť, precíznosť a tímový duch

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pracovnom pohovore.