KOORDINÁTOR ZAHRANIČNÉHO NÁBORU | znalosť AJ podmienkou

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 400 €
Ref. Č.
120-14-43125

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude silným členom nášho náborového tímu. Náš biznis je veľmi dynamický, vyžaduje flexibilitu a aktívnu povahu.

Náplňou práce KOORDINÁTORA NÁBORU ZAHRANIČNÝCH PRACOVNÍKOV je:

  • Účasť na zahraničných náboroch - online
  • Testovanie jazykových schopností kandidátov
  • Vízová agenda - najmä administratíva

vyhodnocovanie kandidátov,

  • Koordinovanie nástupov, dopravy, ubytovania a administratívy s tým spojenej,
  • Aktívna komunikácia s pridelenými zamestnancami na dennej báze,
  • Administratívna agenda spojená s nástupom zamestnancov - testovanie, lekárske prehliadky, bankové účty a pod.
Požiadavky

Koho hľadáme:

  • Ak už máš predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti náboru zamestnancov alebo pracovno-právnej administratívy
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni podmienkou,
  • Výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z výrobného sektora ako aj administratívy
  • Aktívny prístup k práci, záleží Ti na tom, aby v tíme bola dobrá nálada
  • Flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať na zmeny, prispôsobiť sa
  • Motivácia pracovať v HR a v dynamickom agentúrnom prostredí
  • Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie je PODMIENKOU
Benefity

Čo ponúkame:

  • Základná mzda vo výške 1100 Eur brutto (podľa seniority kandidáta) + mesačný bonus (viazaný na plnenie KPI) vo výške max. 300 Eur brutto
  • Dni voľna navyše
  • Cafeteria
  • Sick days
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Team-buildingy
  • a iné...