Koordinátor lean procesov

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 000 €
Ref. Č.
1-10-38542-4

Máte skúsenosti z automotive sféry a ste motivovaný/á neustálym zlepšovaním zabehnutých procesov?

Ak je Vám oblasť World Class Manufacturing procesov blízka, ozvite sa nám, možno hľadáme práve Vás.

Náplň práce:

  • Kontinuálne zlepšovanie WCM procesov v oblasti kvality, zákazníckej spokojnosti, produktivity, nákladov, BOZP, environmentu a iné
  • Identifikovanie a implementácia projektov s cieľom zvýšenia produktivity
  • Vedenie a podpora tímu pri analýze výkonnosti a kontinuálneho rozvoja WCM projektov
  • Organizovanie školení ohľadom WCM nástrojov a reporting vedeniu
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať:

  • Min. 3 ročná skúsenosť v automotive sektore
  • Anglický jazyk na veľmi pokročilej úrovni
  • Schopnosť koordinovať tímy a komunikovať ciele
  • Skúsenosť s projektami je výhodou

Benefity budú predstavené našim klientom priamo na pracovnom pohovore.