Klientský pracovník v bankovníctve

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
1-23-34664

Zaujíma ťa oblasť bankovníctva? Preferuješ v prácu v menšom, no priateľkom kolektíve? Máš skúsenosť v oblasti obchodu, budovaním a udržiavaním vzťahov, avšak nenašiel si sa v priamom vyhľadávaní či oslovovaní klientov?

Nevadí. My ti teraz ponúkame pozíciu, kde využiješ všetky predchádzajúce skúsenosti.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • denná komunikácia s už existujúcimi klientami (najmä telefonická)
  • pre klienta budeš prvou kontaktnou osobou
  • tvojou úlohou bude riešiť akékoľvek problémy, s ktorými ťa klient osloví
  • vedenie súvisiacej administrácie
  • práca v Exceli a interných firemných programoch
  • spolupráca s ďalšími oddeleniami
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni – B2
  • výborné komunikačné zručnosti – predchádzajúca skúsenosť s prácou s klientami
  • schopnosť pohotovo riešiť vzniknuté problémy
  • ochota učiť sa
  • tímový hráč
  • prax v bankovníctve je veľkou výhodou