Junior účtovník/čka so znalosťou holandského jazyka

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 500 €
Ref. Č.
1-26-33997

Chceš nakopnúť svoju účtovnícku kariéru a zaujímaš sa o túto oblasť ? Táto pozícia ti ponúka možnosť začať od úplnej „nuly“ a postupne sa vypracovať !

Tvojou náplňou práce bude:

  • Účtovanie manuálnych platieb a spracovávanie faktúr od dodávateľov- kontrola správnosti údajov a vloženie do systému
  • Procesovanie požiadaviek klientov súvisiacich s faktúrami (ich spracovanie, stornovanie, kontrola a pod.)
  • Kontrola povinných údajov súvisiacich s objednávkami a následná kontrola všetkých informácií potrebných na zaúčtovanie faktúr
  • Práca s programom SAP a internými systémami spoločnosti
  • Interná komunikácia s kolegami z rôznych oddelení
Požiadavky

Potrebujeme človeka ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:

  • Má komunikatívnu úroveň Holandského a Anglického jazyka na úrovni B1
  • Má SŠ/VŠ vzdelanie
  • Je komunikatívny a dokáže byť flexibilný či proaktívny
  • Predošlá skúsenosť v oblasti účtovníctva a financií je výhodou!
  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti ekonomiky, financií alebo bankovníctva je výhodou!

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré Vám budú predstavené spoločnosťou na osobnom pohovore.