Junior React Developer- REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 200 €
Ref. Č.
1-16-35932

Príležitosť pre JUNIOR JAVASCRIPT developera (remote/Žilina) sa otvára v spoločnosti so zameraním na produkty z medicínskej oblasti.

Náplň práce:

  • vývoj UI riešení
  • návrh novej platformy
  • optimalizácia komponentov pre poskytnutie maximálneho výkonu
  • budovanie frontend knižníc
  • uplatňovanie scrum metodiky
Požiadavky

Požadované skúsenosti:

  • projekty v JavaScript (ideálne React, TypeScript, Angular)
  • HTML, CSS
  • znalosť REST služieb výhodou
  • anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia)
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie v IT (1. alebo 2. stupeň)
Benefity

Benefity:

Benefity budú kandidátom predstavené počas pracovného pohovoru.