Junior JAVA Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 300 €
Ref. Č.
1-16-34915

Pre IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Java programátora, ktorý sa chce podieľať na migrácii aplikácie, a nebráni sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:

· vývoj v programovacom jazyku Java

· práca na začínajúcich projektoch

· kandidát si môže vybrať z projektov, ktorý považuje za najzaujímavejší

· práca v agilnom/SCRUM tíme: 2-týždňové šprinty

Tech-Stack

· Práca s Docker, Kubernetes, AWS, NoSQL databázy (MongoDB), CI Tools (Jenkins, Travis)

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

· pokročilá skúsenosť v JAVA (minimálne vyžadovaná verzia JAVA 8) podmienkou je predošlá pracovná prax na fulltime

· komunikatívna znalosť anglického jazyka: spolupráca s americkými tímami

Benefity

· finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)

· flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays

· multisport karta na športové aktivity

· prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)

· parkovanie priamo vo firme

· rôzne vzdelávacie a relaxačné programy