Junior IT Tester

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 450 - 1 700 €
Ref. Č.
1-16-36442

Pridaj sa do väčšieho tímu IT testerov, ktorý ťa naučia možné aj nemožné z testerského prostredia, a kde sa posunieš profesionálne, aj osobnostne.

Náplň práce:

  • controlling, sledovanie procesov
  • overenie a zaistenie bezpečnosti korporátnych aplikácií
  • dohľad nad dodržiavaním procedúr – auditu IT procesov
  • aktivity pre vylepšenie týkajúce sa spôsobu testovania
  • automatizácie testovacích procedúr
  • efektívna komunikácia medzi členmi testovacieho tímu
Požiadavky

Požiadavky:

  • akákoľvek pracovná skúsenosť z IT (audit, helpdesk, support, service desk)
  • sox Controlls - výhodou
  • schopnosť samostatne definovať kroky na vytvorenie správnych procedúr
  • komunikatívna úroveň angličtiny B2, bude v nej prebiehať pohovor a zadávanie pracovných úloh
Benefity

Benefity:

  • možnosť home officu do veľkej miery
  • balík Cafeteria benefitov
  • príspevok na jazykové kurzy
  • finančný príspevok pri životných udalostiach ( manželstvo, narodenie/adopcia dieťaťa, pracovné výročie)
  • dôchodkové sporenie v 3. pilieri
  • kompenzácia mzdy v prípade práceneschopnosti
  • bonus za odporúčanie kandidáta